bg_image
img

4+ Yıl Proje Deneyimi

img
HAKKIMIZDA
Saltproje Hakkında
HAKKIMIZDA

Salt Proje programlara başvuranların hibe ve teşvik mekanizması içerisinde hızlı ve etkin yol almalarını hedeflemektedir.


Hibe ve teşvik, iş yaşamının, kamu kurumlarının ve sivil toplum kuruluşlarının her geçen gün artarak gündemine giren önemli iki kavramdır. Çünkü özel sektör, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları planladıkları çalışmaları hayata geçirebilmek adına bu iki önemli destek mekanizmasına ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyacın bir sonucu olarak gerek ulusal ve gerekse uluslar arası kurumlar çeşitli koşullar çerçevesinde belirli bir amaca yönelik olarak çeşitli hibe ve teşvik programları açmaktadır. Salt Proje, uzun bir iş yaşamı ile elde edilen tecrübe neticesi olarak sizlere hibe ve teşvik alanında hizmet sunan danışmanlık firmasıdır.


Salt Proje programlara başvuranların hibe ve teşvik mekanizması içerisinde hızlı ve etkin yol almalarını hedeflemektedir. Bu hedefin kapsamı içerisinde Salt Proje olarak proje başvurularınızı gerçekleştiriyor, iş planlarınızı hazırlıyor veya projelendiriyor ya da hibe alan projelerin operasyonel süreçlerinin tamamını sizin için yürütüyoruz. Bu çalışmamızın temel motivasyon kaynağı; hibe ve teşvik mekanizması ile sunulan kaynakların etkin kullanımının sağlanmasına katkı sunmaktır.


Salt Proje olarak ileri teknolojiye ihtiyaç duyan sektörelerden geleneksel imalatta bulunan sanayi kollarına kadar geniş bir skalada faaliyet gösteren KOBİ’lerin üretimlerini arttırmaya yönelik yapacağı yatırımlar ile kar amacı gütmeyen kurumların sosyal amaçlı yatırımlarına destek sağlanması konusunda hizmet sunmaktayız. Bu kapsamda müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirlemek ve gerekli aksiyonların hızlı, etkin ve verimli bir şekilde hayata geçirilmesini sağlamak temel önceliğimizdir.

Tamamlanan Proje

350+

Yürüttüğümüz ve tamamladığımız projeler ile girişimcilerin yanındayız.

Girişi Yapılan İşlem

1500+

Başvuru esaslı destekler için gerçekleştirilen başvuru sayısı.

Ziyaretçi Sayımız

3500+

Web sitemizi ziyaret eden ve bilgi alan ziyaretçi sayısı (2022 yıllık tekil ziyaretçi verileri esas alınmıştır.)

Ekibimiz
Profesyonel Bir Ekip
Ekibimiz
team image

Çiğdem

Proje Yazarı / Mali Müşavir

..

team image

Barış

Satış Temsilcisi / Operasyon

..

team image

Büşra

Mali Müşavir

..